Rock

100 μουσικές εκπομπές: Rock night, metal night και άλλα | Ψυχαγωγία/Ζωή

ΜΠΑΤΟΝ ΡΟΥΖ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΖΟΕΛ ΚΟΥΠΕΡ: Istrouma Brewing, Άγιος Γαβριήλ, 5:30 μ.μ.

drama kings: Xalapeno’s, Denham Springs, 6 μ.μ.

FLORIDA STREET BLOWHARDS: Curbside Burgers, 6 μ.μ.

MIKE ESNEAULT: Stab’s Prime Steak and Seafood, 6 μ.μ.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ: La Divina Italian Cafe, 6 μ.μ.

SHELBE MOSES & BLAISEN LEBLANC: Le Chien Brewing Company, Denham Springs, 6 μ.μ.

STUART HADDAD: Sullivan’s Steakhouse, 6 μ.μ.

BIGG DADDY T: On the Half Shell, Prairieville, 7 μ.μ.

Έβιν Φιτζέραλντ: Just Wining It, 7 μ.μ.

ΤΖΟΡΤΖ ΜΠΕΛ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ: Crown Plaza, 7 μ.μ.

ROCKIN’ ROUGE: Old School BBQ, 7 μ.μ.

PETER DUFFIELD: Bottle & Tap, 7:30 μ.μ.

ERIC PETERS: 18 Μπριζόλα στο L’Auberge, 8 μ.μ.

ABBY LEIGH: Jolie Pearl Oyster Bar, 8 μ.μ.

ΕΡΝΕΣΤ ΣΚΟΤ: Big Mike’s Sports Bar & Grill, Denham Springs, 8 μ.μ.

ΤΖΟΣ ΓΚΑΡΕΤ: Social Stick Network, 8 μ.μ.

ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΚΡΟΑΣΗΣ ALL-STARS: Αίθουσα ακρόασης του Henry Turner Jr., 8 μ.μ.

ΒΡΟΧΗ ΤΙΤΑΝΙΟΥ: Fred’s on the River, Prairieville, 8 μ.μ.

ROCKNIGHT: Phil Brady’s, 9 μ.μ.

ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΜΙΧΑΗΛ: Ντόπιοι Κεντρική, 9 μ.μ.

ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΚΡΗΜΑ: Mid City Ballroom, 9 μ.μ.

ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΤΗΣ ΛΑΣΠΗΣ/ΚΑΠΗΓΕΙΟΥ: The Texas Club, 9 μ.μ.

ΤΡΕΞΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΨΗ: Blackie’s Place, 9 μ.μ.

Ο ΗΧΟΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ: Drew & Willie’s Sports Bar, Denham Springs, 9 μ.μ.

ΛΟΥΗΣ ΜΑΡΙΑΝΗ: Brickyard South, 10 μ.μ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΦΟΙΒΗ: Leola’s Cafe & Coffee House, 10:30 π.μ.

FLORIDA STREET BLOWHARDS TRIO: Juban’s Restaurant, 11 π.μ.

CHRIS OCMAND: Istrouma Brewing, Άγιος Γαβριήλ, 5:30 μ.μ.

ΤΖΕΦ ΜΠΑΖΟΝ: Sullivan’s Steakhouse, 5:30 μ.μ.

ΜΠΛΕ ΡΟΖ: Curbside Burgers, 6 μ.μ.

FRANK FOSTER/WAYNE TOUPS/CHASE TYLER: Lamar Dixon Expo Center, Gonzales, 6 μ.μ.

MIKE ESNEAULT: Stab’s Prime Steak and Seafood, 6 μ.μ.

PEYTON FALGOUST: Le Chien Brewing Company, Denham Springs, 6 μ.μ.

THE LEE SERIOUS BAND/TOMMY GIBSON: Xalapeno’s, Denham Springs, 6 μ.μ.

DJ PARIS: Social Stick Network, 7 μ.μ.

EDDIE SMITH BAND: Old School BBQ, 7 μ.μ.

Η ΣΤΕΓΗ ΔΥΟ: On the Half Shell, Prairieville, 7 μ.μ.

ΤΑ ΔΡΕΑ ΦΑΣΟΛΙΑ: Bottle & Tap, 7:30 μ.μ.

ΑΛΙΣΟΝ ΚΟΛΙΝΣ: 18 Μπριζόλα στο L’Auberge, 8 μ.μ.

Ο ΧΕΝΡΙ ΤΕΡΝΕΡ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟ ΚΑΛΒΙΝ ΛΟΡΟΝ: Αίθουσα ακρόασης του Henry Turner Jr., 8 μ.μ.

ΚΕΝΙ ΓΟΥΕΪΝ ΣΕΠΕΡΔ: River Center Performing Arts Theatre, 8 μ.μ.

ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΝΥΧΤΑ: Chelsea’s Live!, 8 μ.μ.

MIKE HOGAN: Jolie Pearl Oyster Bar, 8 μ.μ.

ΣΚΟΤ ΜΙΛΕΡ/ΠΑΤΡΙΚ ΚΟΥΠΕΡ: Red Dragon Listening Room, 8 μ.μ.

ΒΡΑΔΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝ ΜΕ ΤΖΕΛΙ Β: Teddy’s Juke Joint, Zachary, 8 μ.μ.

CHASE TYLER BAND: Fred’s on the River, Prairieville, 9 μ.μ.

LIL WHISKEY BAND: Sidelines Grill, Zachary, 9 μ.μ.

ΜΟΚΑΪΝ: Phil Brady’s, 9 μ.μ.

REDLINE/DAMON KING & BO JAMISON: Fat Cat Saloon, Prairieville, 9 μ.μ.

ΤΡΕΙΣ ΚΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ: The Basin Music Hall, 9 μ.μ.

JOVIN WEBB: Park Place, Gonzales, 9:30 μ.μ.

ΒΡΟΧΗ ΤΙΤΑΝΙΟΥ: Good Times Bar, Denham Springs, 9:30 μ.μ.

JOHN WIESE: Brickyard South, 10 μ.μ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΡΑΧΩΝ: Happy’s Irish Pub, 10 μ.μ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

JOSHUA MAGEE: Leola’s Cafe & Coffee House, 10:30 π.μ.

Κάθε εβδομάδα θα επισημαίνουμε τα καλύτερα γεύματα και εκδηλώσεις στο μετρό Baton Rouge. Εγγραφείτε σήμερα.

ΤζΑΣΤΙΝ ΜΠΟΥΡΝΤΕΤ ΤΡΙΕΣ: Superior Grill MidCity, 11 π.μ.

ROMAN BILL: The Shed BBQ, μεσημέρι

KYLE LABAT: Istrouma Brewing, Άγιος Γαβριήλ, μεσημέρι

THE MIDCITY JAZZ BAND: Social Stick Network, μεσημέρι

HUDSON LONG & THE WILD BLUE YONDER: Tin Roof Brewing Company, 1 μ.μ.

ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ: Jolie Pearl Oyster Bar, 1 μ.μ.

EDDIE SMITH BAND: Old School BBQ, 2 μ.μ.

CHRIS ALLEN DUO: Fred’s on the River, Prairieville, 3 μ.μ.

DOUG BROUSSEAU: French Connection Bar, 4:30 μ.μ.

ΣΚΟΥΡΙΔΙΑ ΣΚΑΦΗ: Churchill’s, 6 μ.μ.

ΑΝΟΙΞΤΕ ΜΙΚΡΟΦΟΡΙΚΟ ΜΠΕΛΜΑ: Fat Cat Saloon, Prairieville, 7 μ.μ.

Η ΣΤΕΓΗ ΔΥΟ: Brickyard South, 7 μ.μ.

ΔΕΥΤΕΡΑ

KATIE KENNEY: Superior Grill MidCity, 6 μ.μ.

ΤΡΙΤΗ

CAM PYLE: Superior Grill MidCity, 6 μ.μ.

ΕΝΤΙ ΣΜΙΘ: On the Half Shell, Prairieville, 6:30 μ.μ.

ΑΝΟΙΞΤΕ ΜΠΛΟΥΖ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟΥ: Teddy’s Juke Joint, Zachary, 8 μ.μ.

ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΙΚΡΟΦΟΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝ: Brickyard South, 8 μ.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ

KYLE LABAT: BLDG 5, 5 μ.μ.

MICAH LIPSMEYER: Superior Grill MidCity, 6 μ.μ.

OPEN MIC: Le Chien Brewing Company, Denham Springs, 6 μ.μ.

ΚΑΤΟΧΟΣ KIRK: Bin 77 Bistro, 6:30 μ.μ.

RHETT GUILLOT: On the Half Shell, Prairieville, 6:30 μ.μ.

Ο ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΤΟΥ DIXIE ROSE: Teddy’s Juke Joint, Zachary, 8 μ.μ.

ΑΝΟΙΞΤΕ ΜΙΚΡΟΦΟΡΙΚΟ ΜΠΕΛΜΑ: Brickyard South, 9 μ.μ.

ΣΚΟΥΡΙΔΙΑ ΣΚΑΦΗ: Churchill’s, 9 μ.μ.

ΠΕΜΠΤΗ

RHETT ANTHONY GLINDMEYER: Superior Grill MidCity, 6 μ.μ.

ΘΕΙΟΣ ΣΚΑΚΙ: La Divina Italian Cafe, 6 μ.μ.

ΑΙΘΟΥΣΑ CHOCTAW: On the Half Shell, Prairieville, 6:30 μ.μ.

SHINYRIBS/STEVE JUDICE (ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ): Red Dragon Listening Room, 7 μ.μ.

ΑΚΟΥΣΤΙΚΕΣ ΠΕΜΠΤΕΣ: Fat Cat Saloon, Prairieville, 8 μ.μ.

ΜΠΛΟΥΖ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ: Phil Brady’s, 8 μ.μ.

Mark Winters: Αίθουσα ακρόασης του Henry Turner Jr., 8 μ.μ.

ΑΚΑΔΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

SCOTT H. BIRAM: Blue Moon Saloon, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

Ο ANDREW DUHON AND THE BIG BAND — EMERALD BLUE RECORD RELEASE TOUR: The Grouse Room, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

ΤΟ ROUGE KREWE: Rock ‘n’ Bowl, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

AMBUSH REGGAE BAND: Feed N Seed, Λαφαγιέτ, 8 μ.μ.

TET DUR: Atchafalaya Club, Henderson, 8:30 μ.μ.

Το ROCK SHOW NOLA ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ: Rock ‘n’ Bowl, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

ΠΡΩΤΟΙ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΛΤΕΡ ΔΕΛΤΑ: Blue Moon Saloon, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

THUNDERKISS LIVE: The Grouse Room, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

Η ΤΥΡΙΑ: Route 92, Youngsville, 10 μ.μ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

GENO DELAFOSE & FRENCH ROCKIN’ BOOGIE: Rock ‘n’ Bowl, Λαφαγιέτ, 5 μ.μ.

JR LACROSSE: Atchafalaya Club, Henderson, 5:30 μ.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ

HUNTER DEBLANC: The Grouse Room, Λαφαγιέτ, 9 μ.μ.

ΠΕΜΠΤΗ

Mark Winters: Artmosphere, Λαφαγιέτ, 7 μ.μ.

LAYNE ALLEN: Rock ‘n’ Bowl, Λαφαγιέτ, 7:30 μ.μ.

FIESTA LATINA ΜΕ ΜΑΛΕΝΤΙΝΑ + ΤΑ LAFAYETTE LATIN ALLSTARS: The Grouse Room, Λαφαγιέτ, 8 μ.μ.

Συντάχθηκε από τον Marchaund Jones. Θέλετε να εμφανίζεται η μουσική του χώρου σας; Στείλτε πληροφορίες/φωτογραφίες μέσω email στο [email protected] Η προθεσμία είναι στις 5 το απόγευμα της Δευτέρας για την εφημερίδα της επόμενης Παρασκευής.

About the author

admin

Leave a Comment